LINK Dialer

To moduł dzięki któremu w efektywny sposób zrealizują Państwo kampanie outboundowe, czyli kampanie w których system będzie wykonywał połączenia do klientów. Rozwiązanie to umożliwia pracę w kilku trybach.  Automatycznym „Predictiv” poprzez analizę różnych parametrów pracy systemu,  automatycznie dostosowuje wartość naddzwaniania w stosunku do oczekujących na połączenie agentów. Kolejny tryb to power w tym scenariuszu  administrator systemu decyduje o wartości naddzwaniania.

Wybierając to rozwiązanie mają Państwo do dyspozycji również tryb Progressiv gdzie liczba połączeń w danym momencie jest równa liczbie oczekujących agentów na połączenie. Ostatnim trybem zwanym Preview jest pozostawienie decyzji o wykonaniu połączenia agentowi pracującemu w systemie, agent dostaje informacje o docelowym kliencie i sam na podstawie dostępnych informacji decyduje o wykonaniu połączenia.

Wersja LINK Dialer 2.0 wyposażona jest w funkcje serwera usługi Local Number Portability i pozwala na weryfikacje operatora numeru oraz ustalenie trunku z którego najkorzystniej dane połączenie powinno zostać wykonane.
Pozwala to na znaczna redukcje kosztów rachunków telefonicznych przy wykonywaniu kampanii outboundowych.

Uwaga: Rozwiązanie znajduje się obecnie w fazie testów o dostępność prosimy pytać indywidualnie.

0 Komentarzy

Skomentuj

You must be logged in to post a comment.