O Firmie

Firma Link Technologies S.C. jest obecna na rynku od 2009 roku. Fakt, że założyciele wywodzą się z dużej korporacji informatycznej przyczynił się do szybkiego rozwoju spółki.

Działamy w branży informatyczno-telekomunikacyjnej, wytwarzając szeroką gamę produktów, które opierają się na technologii SS7, DSS1, VoIP (ang. Voice over Internet Protocol). Posiadamy ponad 8 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe w rozwiązaniach głosowych. Nasze rozwiązania wykorzystywane są przez kilkadziesiąt tysięcy klientów codziennie.

W pierwszym okresie działalności, firma opracowała, a następnie wdrożyła własny rozproszony system telekomunikacyjny, co pozwoliło na rozwój autorskiej platformy LINK CallCenter oraz LINK Awarie wraz z następującymi modułami:

  • System automatycznego zestawiania połączeń – zastosowanie inteligentnego algorytmu nadmiarowości.System rejestracji rozmów.
  • System automatycznej dystrybucji połączeń (ACD: ang. Automatic Call Distribution).
  • Systemy interaktywnych zapowiedzi głosowych (IVR: ang. Interactive Voice Response).
  • Moduł raportowy i bilingowy.
  • Moduł komunikacji SMS
  • Moduł generowania i rozpoznawania mowy
  • Moduł generowania i rozpoznawania dokumentów i formularzy dla Home Banking

Powyższe rozwiązania pozwoliły nam stworzyć własny model biznesowy, rozwijający się w kierunku zastosowania telefonii internetowej. Firma Link Technologies zaprojektowała, wykonała oraz wdrożyła platformę telekomunikacyjną, opartą na technologii DSS1/SS7/SIP/VoIP wraz z serwerem rejestracji rozmów. Funkcjonalność systemu doskonale sprawdza się m.in. w systemach contact center i skutkuje współpracą w ramach umów handlowych w tej i innych branżach.

Oprócz wdrożeń systemów contact center spółka Link Technologies oferuje pomoc Klientom także w rozwiązywaniu problemów technicznych, jak również służy doradztwem technicznym w ramach systemów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Dzięki szybkiemu rozwojowi firmy i dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb rynku oraz nowych technologii, firma Link Technologies zaspakaja w pełni oczekiwania w zakresie unowocześniania działań biznesowych swoich klientów.