IVR

Oferujemy budowę i konfigurację dowolnie złożonego systemu automatycznej zapowiedzi głosowej. Usługa to pozwala na stworzenie szytego na miarę potrzeb rozwiązania z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik i przyjaznych narzędzi.

Interaktywna zapowiedź głosowa to rozwiązanie które powinno znaleźć się w każdej firmie chcącej zadowolić swoich klientów.

Nasze oferta pozwala na stworzenie dowolnie złożonego systemu, który może zostać zintegrowany z istniejącymi systemami w celu wyszukiwania, pobierania i zapisywania informacji.

Nie ważne czy posiadają Państwo nowoczesne łącza cyfrowe, łącza voip czy też starsze technologicznie linie analogowe, nasze rozwiązanie będzie działać.

Oddajemy do Państwa dyspozycji przyjazne, niezawodne i intuicyjne narzędzie do budowy i konfiguracji takiego systemu. Dzięki któremu zarządzanie komunikatami raportami oraz logiką systemu staje się łatwe i przyjemne. Nasze rozwiązanie pozwala na budowę w pełni dynamicznych systemów z możliwością generowania głosu przy pomocy technologii TTS(text to speech).

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, to zapraszamy do kontaktu.